снять квартиру в одессе лифты kone

 
НОВОСТИ СТАТЬИ ВИРТУАЛЬНЫЙ ТУР ФОТОГРАФИИ ГАЛЕРЕЯ ГОСТЕВАЯ ФОРУМ ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ
Последние новости
* Арт клуб. Афиша. Концерты в январе.
* Как будет работать клуб в Новогодние праздники и на Рождество
* Арт-клуб. 22 декабря. День Анны
* Удален вредоносный код со страниц нашего сайта
* Этно-вторники в арт-клубе Киев
Все новости
Последние статьи
* Арт-клуб Киев: этновторник
* Арт-клуб Киев: немного о сальсе
* Регламент проведения турниров по покеру
* Казино. История Блэк Джек
* Увидеть стриптиз
Все статьи
Новое в форуме
<Мониторинг тем>
* Арт-клуб Киев
* Официанты бильярдной.
* Разместите цены
* Сукно на столах для пула
* Спарринг в снукер
Фотогалерея клуба
* Бильярд клуб. Возле входа в арт-клуб
* Бильярд клуб. Столы для игры в русский бильярд
* Бильярд клуб. Стол для игры в снукер
* Бильярд клуб. Русский бильярд. Начало партии
* Бильярд клуб. Столы для русского бильярда и игровые автоматы
Все фотографии
Регистрация
Логин:
Пароль:
Запомнить меня  
Войти
Забыли пароль?
Статьи >> Арт-клуб "Киев" >> Арт-клуб Киев: этновторник
  
 

Арт-клуб Киев: этновторник

 

Как известно, в арт-клубе Киев состоялось несколько тематических этно-вечеринок (этновторников). Представляем Вашему вниманию статью опубликованную на сайте rock-ua.com

Народу дійсно було мало і більшість, так чи інакше, знають один одного, а хто незнайомий все одно легко вливається у дружню атмосферу. По суті, мають знайомити людей саме вечорниці. Звикли ж всі у наш швидкий інформаційний час спілкуватись online, кохати online, народжувати online і просто жити повноцінним virtual life. А тут живі, справжні люди з їх вподобаннями та думками. Так, старовинне спілкування наживо - існувало, існує, буде існувати вічно, звичайно, якщо ми не дозволимо машинам та роботам захопити людство!

"Вівторок" відбувся у день Анни, тож на майстер-класі з handmade виготовляли янголів охоронців. Якщо ви вперше беретеся до виготовлення янгола, його обов΄язково треба залишити собі - слугуватиме справжнім оберегом, а вже наступні витвори можна сміливо дарувати на щастя, злагоду і всілякі радощі.

Довго лежали без хазяїна ткані запаски та солома. Коли ж зявився народний майстер, та за сумісництвом, кобзар, вчитель іспанської та просто фантастична людина - Михайло Коваль, то відбою від бажаючих повчитись й поспілкуватись не було аж до кінця вечора. Спочатку об΄єднались під його керівництвом для виготовлення солом΄яних виробів та брилів (капелюхи з соломи), а потім всі без винятку присутні слухали пісні-оповіді кобзаря. Повсідались, хто де, мов діти, тиша і спокій; декілька разів просили продовження - маестро не відмовляв, і знову хотілося слухати, слухати, слухати! Михайло Дмитрович грає з 1966 року, був момент, коли йому довелося лишити цю справу, але справжнє покликання тебе завжди знайде і тому зараз він не розлучається з кобзою.  Та, на жаль, час обмежений. Завершував всім відомою піснею «Bésame mucho» іспанською, а потім оригінальний варіант українською – «Без сала мучусь». Останній зірвав просто шквал оплесків!  

На сцені вже налаштовувався вінницький гурт Очеретяний Кіт, а столик Михайла Дмитровича все не полишали шанувальники. Майстер-клас з ткацтва продовжувався весь вечір під кантрі від "Котів". А ще цій невгамовній людині було чим похвалитися: він нагороджений орденом президента «За заслуги 3-го ступеня», от! «Я не знаю за що мені таке! Мабуть за все це, що я роблю. А робити тре΄ щиро, з душею», - коментує народний герой.  

Зовсім забула! Тож є традиція дивитись короткометражку. Цього "Вівторка" був неігровий фільм -«Старі люди»(2002) лауреата численних премій Валентина Васяновича. Неігровий, бо складається з сюжетів, у яких просто люди похилого віку розповідають реальні історії з їх життя. Серйозна операторська робота:  якісні чорно-білі old-movie кадри, без вибудуваного сюжету, але зі справжніми почуттями. Особисте враження – це найкращий з фільмів, що пропонувалися на «Етнічних вівторках».

  

Танці – є невід΄ємною частиною вечорниць. Частина гурту Буття, що приїхала на метро, впродовж хвилин 20 розважала публіку, поки інша частина гурту, долаючи міські пробки, добиралась до клубу. Зібравшись, Буття продовжили вечір, ненадовго розбурхавши його майстер-класом з танців.  

Гурт Очеретяний Кіт, що вже встиг створити Очеретяну родину і поєднатись з Павлом Нечитайлом (гурт Пропала Грамота) та Яночкою Шпачинською, виступив на ура, відіграли небагато, але змістовно. Цікаво те, що Очеретяна родина нещодавно записала альбом в екстремальних умовах у Демидівці і тепер виконують нові пісні тільки разом, але, на жаль, Київ став виключенням – не було Яни Шпачинської, тож повноцінно почути оригінальну творчість не вдалося. «В полевых условиях мы записали основу альбома и дали настроение. Дома мы пытались исправить – убрать лайвовые звуки, дополнять хорами и т.д., но мне в итоге, честно говоря, понравилось», - розповідає про експеримент фронтмен Котів Роман Кріль. Переконатися у експериментах гурту, і не тільки зі звуком, а й складом могли усі присутні. Та незмінною залишається манера виконання, постійний контакт зі слухачами, адже в них не просто виконуються по черзі пісні, а розповідаються цілі історії.  
  
«Хотелось бы собрать хорошую тусовку слушателей, не массу, а интелегентных, мыслящих, как сегодня, например, и сыграть что-то новое - сегодня мы кантри сыграли. Я чуваков заставляю играть каждый раз по-новому, в торговом комплексе, у нас в Виннице, или на корпоративах, мы иногда играем кантри, иногда вечер сальсы устроим. Момент импровизации, он дает чуть-чуть больше энергии, причем, они это делают легко, поэтому нет ощущения репетиции»,- враження й побажання Романа опісля виступу. Сміливо можна сказати, що енергетичний обмін відбувся: глядачі не хотіли відпускати гурт й просили грати ще. І просто, перебираючи по черзі пісні з альбому «Мандрівка в Косаківку» (не всі пісні є власністю гурту й виконувати їх без дозволу не можна, пояснили розчарованій публіці), нарешті натрапили на «Залиши це», яку підспівували майже усі.«Реакция сегодня была классная. Я бы хотел, конечно, чтобы люди эти песни уже знали, тогда было бы здорово», - ділиться враженнями Роман.  

Що ж, можу тільки побажати Очеретяним Котам експериментувати й надалі, записувати альбоми з живими піснями, які будуть знати усі!

Спокійним, творчим, ніби, блюзовим "Вівторком" завершується цей рік. І точною фразою характеризує музику від "Котів", а разом із нею й весь вечір, Роман: «Агрессия – это слабость, красота – это легкость»…
 

(источник - http://rock-ua.com/articles/1612-etnichnij-vivtorok-pid-numerom-4.html )

(хуже) 1 2 3 4 5 (лучше)  Голосовать
 
30.12.09 16:25 by admin
Ваш комментарий к статье "Арт-клуб Киев: этновторник"
Имя *
(max. 40 символов):
Email:
Сообщение *
(max. 300 символов, осталось ):
Оставить сообщение
Оформление текста: [b] Жирный [/b] [i] Курсив [/i] [u] Подчёркнутый [/u]


Все категории  ::  Последние статьи
В кинотеатре
Новое в галерее
* Арт-клуб Киев. Этновторник. Валерий Гладунец, координатор проекта
* Арт-клуб Киев. Этновторник. Разговоры
* Арт-клуб Киев. Зрители
* Арт-клуб Киев. Этновторник. LUDY DOBRI
* Арт-клуб Киев. Этновторник. Народные песни
Все фотографии
В арт клубе
В клубе
Free Wi-Fi
© Клуб "Киев", 2005-2010. Киев, Красноармейская 19 тел. (044)287-66-05
 
путешествия , туры и авиабилеты